Buena Vibe Hostel
| Gratis Wi-Fi Gratis WiFi in openbare ruimtes | Sportactiviteiten Wandelen | Roken niet toegestaan Rookvrije kamers |
| Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Het comfortabele Buena Vibe Hostel Lencois ligt binnen 16 minuten te voet van de Piscinas Naturais do Serrano en biedt fietsen en auto's te huur aan. Het comfortabele hostel beschikt ook over Wi-Fi in openbare gebieden voor het gemak van de gasten.
Het hostel bevindt zich slechts 300 meter afstand van Chapada Adventure David en in de buurt van de Cachoeirinha. Buena Vibe hostel is binnen 5 minuten wandelen vanaf het Chapada Diamantina Nationaal Park gesitueerd.
Gasten kunnen Italiaanse gerechten proberen in Ristorante Italiano Marisa, gelegen op 50 meter hier vandaan. Het hostel is uitgerust met een gedeelde keuken. Terminal Rodoviario de Lencois busstation ligt op een steenworp afstand van de woning.
- Locale bezienswaardigheiden
- Diamantina Trip100 m
- Oficina do Garimpeiro200 m
- Prefeitura Municipal200 m
- Casa Afranio Peixoto100 m
- Teatro de Arena250 m
- Discover Chapada - Day Tours150 m
- Oca250 m
- Chapada Diamantina100 m
- Atracao Turismo250 m
- Luchthavens
- Luchthaven Coronel Horácio de Mattos25 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Rookvrije kamers
- Gratis WiFi in openbare ruimtes
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Toegangssleutel
Horeca
- Gedeelde keuken
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Ontspannings-/ TV-kamer
- Wandelen
Diensten
- Luchthavenshuttle (toeslag)
- Autoverhuur
- Tours/Ticketservice
Kamervoorzieningen
- Bordspellen
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- 🌇
Hoe lang duurt het om vanaf Buena Vibe Hostel hotel naar het stadscentrum te gaan?
Het kost een wandeling van 10 minuten om in het stadscentrum van Buena Vibe Hostel hotel te komen. - 🚗
Vind ik een parkeerplaats in Buena Vibe Hostel hotel?
Buena Vibe Hostel hotel biedt een parkeerplaatsen aan zijn gasten. - 🕗
Wat is het laatste dat we kunnen van Buena Vibe Hostel hotel uitchecken?
Klanten van Buena Vibe Hostel hotel moeten klaar zijn om om 11:00 uit te chechken. - 💵
Wat is de prijs van een kamer in Buena Vibe Hostel hotel?
De gemiddelde kamerprijs in Buena Vibe Hostel hotel is $18. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel.